WITAMY NA NASZEJ STRONIE
Rejestracja telefoniczna
+48 530 301 345
pn-pt 9-18
Adres e-mail
recepcja@sierant-gabinety.pl
AKTUALNOŚCI
Od sierpnia zapraszamy na konsultacje do dr n. med. Jakuba

W ramach rozszerzenia oferty leczenia zmian szyjki macicy,

Ponieważ sumienie pozwala nam pomagać

NASZ ZESPÓŁ

Antoni Sierant
Specjalista położnictwa i ginekologii
w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej

Pracuję w Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim jako asystent naukowo-dydaktyczny. W ramach działalności dydaktycznej prowadzę kursy i wykłady z zakresu ginekologii operacyjnej i patologii narządu rodnego. Ze względu na profil działalności mojej macierzystej Kliniki w leczeniu szpitalnym zajmuję się pacjentkami w ciąży patologicznej, operacjami ginekologicznymi i onkologicznymi. Jak każdy, w swojej pracy zawodowej mam ulubione dziedziny do których mogę zaliczyć endoskopię ginekologiczną czyli operacje małoinwazyjne (laparoskopia, histeroskopia). Zajmuję się diagnostyką ultrasonograficzną ciąży oraz zmian narządu rodnego zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, The Fetal Medicine Foundation, The International Ovarian Tumor Analysis (IOTA) a także diagnostyką niepłodności.
  • Drobne zabiegi w Gabinetach
  • Zabiegi ginekologiczne (histeroskopia, laparoskopia, usunięcie macicy itp.) w Szpitalu Bielańskim oraz Centrum Onkologii w Warszawie
Dni przyjęć: wtorek, czwartek, sobota.

antoni.sierant@sierant-gabinety.plumów wizytę online

Anna Pękalak-Czernek
W trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, studia ukończyłam w 2010 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywam w II Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP Szpitala Bielańskiego, pracując w Oddziałach, a także w przyszpitalnej Poradni Patologii Ciąży. Ponadto prowadzę wykłady na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy oraz w Szkole Rodzenia w Szpitalu Bielańskim. Co roku uczestniczę w kongresach i szkoleniach z zakresu położnictwa, ginekologii i ultrasonografii. W praktyce ambulatoryjnej zajmuję się przede wszystkim prowadzeniem ciąży, poradnictwem antykoncepcyjnym oraz diagnostyką i leczeniem zaburzeń ginekologicznych.

Dni przyjęć: wtorek.

anna.pcz@op.plumów wizytę online

dr n. med. Jakub Chodorowski
Specjalista dermatologii.

Jestem lekarzem specjalistą dermatologiem związanym z medycyną estetyczną od 2009r. W latach 2006-2015 pracowałem w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, obecnie pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Jestem członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych , European Academy of Dermatology and Venereology, International Dermoscopy Society i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach zagranicznych oraz krajowych. Lista wybranych certyfikatów znajduje się pod adresem www.drchodorowski.pl/o-mnie

Wykonuje zabiegi ostrzykiwania kwasem hialuronowym, toksyną botulinową i mezoterapię igłową. W ramach dermatologii skupiam się głównie na diagnostyce czerniaka (dermatoskopia) oraz przyczynach i leczeniu wypadania włosów (trichoskopia).

Dni przyjęć: soboty.

drchodorowski@gmail.comumów wizytę online

dr n. med. Wojciech Tur
Specjalista chirurgii ogólnej i urologii.

Wojciech Tur studia medyczne ukończył w 2005 roku w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pracę zawodową rozpoczął jako asystent w I Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie poza zdobywaniem doświadczenia zawodowego prowadził seminaria i ćwiczenia ze studentami Wydziału Lekarskiego. Po odbytych czteroletnich studiach doktoranckich w 2011 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2013r. otrzymał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Interesuje go urologia, chirurgia naczyniowa, i małoinwazyjne techniki chirurgiczne i endoskopowe. Podczas pracy w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej nabrał cennego doświadczenia w diagnostyce i leczeniu chorób naczyń i nowotworów przewodu pokarmowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał również podczas praktyk w East Sussex Hospitals NHS Trust w Anglii oraz w Szpitalu Medicover w Warszawie. Na swoim koncie ma publikacje w pismach medycznych, brał także udział w międzynarodowych badaniach klinicznych, szkoleniach i konferencjach naukowych. Obecnie pracuje w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Praskiego w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
    Dni przyjęć: czwartek.
  • Drobne zabiegi w Gabinetach
  • Duże zabiegi Szpital Praski (NFZ) i Ursynowskie Centrum Zabiegowe (NFZ)
Dni przyjęć: czwartek.

urologia.chirurgia@gmail.comumów wizytę online

mgr Ewa Łach
Specjalista do spraw żywienia, dietetyk, psycholog

Dietetyk, psycholog kliniczny z 8 - letnim doświadczeniem. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się na kompleksowej pracy terapeutycznej z pacjentem. Udziela wskazówek w zakresie odchudzania, prawidłowego odżywiania w ciąży, prowadzenia zdrowego stylu życia. Oferuje porady dietetyczne i praktyczną wiedzę, jak w nieskomplikowany sposób, świadomie i z satysfakcją łączyć zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną. Uważa, że tylko właściwa współpraca z dobrym dietetykiem przyniesie wymierne korzyści. Zawsze stara się wczuć w położenie i potrzeby pacjentów. Jest osobą z głęboką empatią, energiczną, pełną pozytywnej energii i zapału. Prywatnie mama 2 - letniej córeczki oraz miłośniczka biegania i fitnessu.

Dni przyjęć: wg. grafika online i terminy indywidualne ustalone telefonicznie - tel. 698378825.

ewa@zdrowonastawieni.plumów wizytę online

Monika Kmiecicka
Położna

recepcja@sierant-gabinety.pl

Elżbieta Kuś
Położna

recepcja@sierant-gabinety.pl

Marlena Kocia
Położna

recepcja@sierant-gabinety.pl