POPIERAMY PROTEST LEKARZY REZYDENTÓW
Rejestracja telefoniczna
+48 530 301 345
pn-pt 9-18
Adres e-mail
recepcja@sierant-gabinety.pl
AKTUALNOŚCI
Od sierpnia zapraszamy na konsultacje do dr n. med. Jakuba

W ramach rozszerzenia oferty leczenia zmian szyjki macicy,

Ponieważ sumienie pozwala nam pomagać

NASZ ZESPÓŁ

Antoni Sierant
Specjalista położnictwa i ginekologii
w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej

Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii pracuję w Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim jako asystent naukowo-dydaktyczny. W ramach działalności dydaktycznej prowadzę kursy i wykłady z zakresu ginekologii operacyjnej i patologii narządu rodnego. Ze względu na profil działalności mojej macierzystej Kliniki w leczeniu szpitalnym zajmuję się pacjentkami w ciąży patologicznej oraz pacjentkami ginekologicznymi i onkologicznymi. Jak każdy, w swojej pracy zawodowej mam swoje ulubione dziedziny do których mogę zaliczyć endoskopię ginekologiczną czyli operacje małoinwazyjne (laparoskopia, histeroskopia) i leczenie zaburzenia statyki narządu rodnego. W praktyce ambulatoryjnej zajmuję się diagnostyką ultrasonograficzną ciąży oraz zmian narządu rodnego zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i The Fetal Medicine Foundation a także diagnostyką niepłodności.
  • Drobne zabiegi w Gabinetach
  • Zabiegi ginekologiczne (histeroskopia, laparoskopia, usunięcie macicy itp.) w Szpitalu Bielańskim oraz Centrum Onkologii w Warszawie
Dni przyjęć: wtorek, czwartek, sobota.

antoni.sierant@sierant-gabinety.plumów wizytę online

Anna Pękalak-Czernek
W trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, studia ukończyłam w 2010 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywam w II Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP Szpitala Bielańskiego, pracując w Oddziałach, a także w przyszpitalnej Poradni Patologii Ciąży. Ponadto prowadzę wykłady na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy oraz w Szkole Rodzenia w Szpitalu Bielańskim. Co roku uczestniczę w kongresach i szkoleniach z zakresu położnictwa, ginekologii i ultrasonografii. W praktyce ambulatoryjnej zajmuję się przede wszystkim prowadzeniem ciąży, poradnictwem antykoncepcyjnym oraz diagnostyką i leczeniem zaburzeń ginekologicznych.

Dni przyjęć: wtorek.

anna.pcz@op.plumów wizytę online

dr n. med. Jakub Chodorowski
Specjalista dermatologii.

Jestem lekarzem specjalistą dermatologiem związanym z medycyną estetyczną od 2009r. W latach 2006-2015 pracowałem w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, obecnie pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Jestem członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych , European Academy of Dermatology and Venereology, International Dermoscopy Society i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach zagranicznych oraz krajowych. Lista wybranych certyfikatów znajduje się pod adresem www.drchodorowski.pl/o-mnie

Wykonuje zabiegi ostrzykiwania kwasem hialuronowym, toksyną botulinową i mezoterapię igłową. W ramach dermatologii skupiam się głównie na diagnostyce czerniaka (dermatoskopia) oraz przyczynach i leczeniu wypadania włosów (trichoskopia).

Dni przyjęć: soboty.

drchodorowski@gmail.comumów wizytę online

dr n. med. Wojciech Tur
Specjalista chirurgii ogólnej i urologii.

Wojciech Tur studia medyczne ukończył w 2005 roku w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pracę zawodową rozpoczął jako asystent w I Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie poza zdobywaniem doświadczenia zawodowego prowadził seminaria i ćwiczenia ze studentami Wydziału Lekarskiego. Po odbytych czteroletnich studiach doktoranckich w 2011 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2013r. otrzymał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Interesuje go urologia, chirurgia naczyniowa, i małoinwazyjne techniki chirurgiczne i endoskopowe. Podczas pracy w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej nabrał cennego doświadczenia w diagnostyce i leczeniu chorób naczyń i nowotworów przewodu pokarmowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał również podczas praktyk w East Sussex Hospitals NHS Trust w Anglii oraz w Szpitalu Medicover w Warszawie. Na swoim koncie ma publikacje w pismach medycznych, brał także udział w międzynarodowych badaniach klinicznych, szkoleniach i konferencjach naukowych. Obecnie pracuje w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Praskiego w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
    Dni przyjęć: czwartek.
  • Drobne zabiegi w Gabinetach
  • Duże zabiegi Szpital Praski (NFZ) i Ursynowskie Centrum Zabiegowe (NFZ)
Dni przyjęć: czwartek.

urologia.chirurgia@gmail.comumów wizytę online

mgr Ewa Łach
Specjalista do spraw żywienia, dietetyk, psycholog

Dietetyk, psycholog kliniczny z 8 - letnim doświadczeniem. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się na kompleksowej pracy terapeutycznej z pacjentem. Udziela wskazówek w zakresie odchudzania, prawidłowego odżywiania w ciąży, prowadzenia zdrowego stylu życia. Oferuje porady dietetyczne i praktyczną wiedzę, jak w nieskomplikowany sposób, świadomie i z satysfakcją łączyć zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną. Uważa, że tylko właściwa współpraca z dobrym dietetykiem przyniesie wymierne korzyści. Zawsze stara się wczuć w położenie i potrzeby pacjentów. Jest osobą z głęboką empatią, energiczną, pełną pozytywnej energii i zapału. Prywatnie mama 2 - letniej córeczki oraz miłośniczka biegania i fitnessu.

Dni przyjęć: wg. grafika online i terminy indywidualne ustalone telefonicznie - tel. 698378825.

ewa@zdrowonastawieni.plumów wizytę online

Monika Kmiecicka
Położna

recepcja@sierant-gabinety.pl

Elżbieta Kuś
Położna

recepcja@sierant-gabinety.pl

Marlena Kocia
Położna

recepcja@sierant-gabinety.pl